Objednávky na výrobky skladem přijímáme nejdéle do 19.12.2020 pro doručení do Vánoc. Další objednávky po telefonické domluvě 774584080 můžeme individuálně přijímat do konce roku. Provoz výrobny bude obnoven až po svátcích od 4.1.2021. Děkujeme za pochopení.

Domov Sedlčany

Nedávno jsme sdíleli informaci, jak Kristýna Kučerová s rodinou obdarovala děti a zaměstnance v Oblastní nemocnici Příbram a.s.. Dělá nám obrovskou radost, že se nápad zalíbil dalším příznivcům. Manželé Královi, momentálně žijící v zahraničí, mají maminku v domově pro seniory v Sedlčanech. Snaží se ji pravidelně navštěvovat, ale v této době to není možné, tak se inspirovali a rozhodli se maminku a mnoho dalších potěšit. Na dálku si od nás objednali pěknou várku velikonočních perníčků pro všechny seniory a zaměstnance v hodnotě 7500Kč. Tímto bychom jim moc rádi poděkovali a zasíláme děkování i od seniorů a zaměstnanců Domova Sedlčany.

Domov Sedlčany:
Chtěla bych Vám jménem všech klientů i zaměstnanců Domova Sedlčany poděkovat za perníčky, které díky Vám a rodině Králových všichni včera dostali. V příloze zasílám pár fotografií z předávání. Budeme moc rádi, když naše poděkování vyřídíte Královým a předáte jim foto. Ještě jednou moc děkujeme, perníčky jsou nádherné.

S pozdravem Bc. Jana Přasličáková (sociální pracovnice)